Do závodu zbývá: 0 dní
Novinky:
Chyba při připojení k databázi.
Starší zprávy...
 
Další novinky
VÝSLEDKY
Máte možnost prohlídnout si výsledky ...
sobota celkové, sobota mezičasy.
neděle celkové,neděle mezičasy.
První fotky na internetu
Je po závodech! Na internetu se objevily první fotky a to na stránce OK Jilemnice a také první ohlasy a komentáře na závod si můžete přečíst na stránkách Béďovin, LBE, EKP a DKP. Vzhledem k problémům s nezodpovědnými oddíly, které své soupisky vyplnily špatně nebo vůbec se vydání oficiálních výsledků ještě malinko zdrží. Děkujeme za trpělivost.
Přípravy finišují!
Ve středu nabraly přípravy rytmus kvapíku – ráno v Holešovicích tisk pokynů ve firmě TOP SERVIS. V barvě! Poté přejezd do Karlína na příjemnou půlhodinku v éteru. Řeč byla nejen o víkendovém mistrovství. A odpoledne začala materiálová odysea AVIÍ na trase Praha – Nový Bor – Praha – Beroun, kde jsme před jedenáctou v noci složili 2 tuny materiálu a pak už huráá do pelechů. Naše velké poděkování za šoférování a trpělivost patří Láďovi Kovářovi z DKP.
Pokyny
Vystavili jsme pokyny k závodu. Můžete si je stáhnout i ve formátech .pdf, .rtf a .doc
Plánky shtromaždiště
Máte možnost prohlídnout si plánky shromaždiště víkendových závodů...
Sobota
Neděle
Startovní listiny
K dispozici máme startovní listiny spolu s několika málo vyplněnými soupiskami, které zatím došly. Tímto prosíme ty oddíly, které neposlaly vyplněné soupisky, aby tak co nejdříve učinily.
Sobota
Neděle
Mapka příjezdu
Parkování bude organizováno pro příjezd ze směru od Žebráku. Podívejte se prosím na mapku příjezdu. Nejlépe sjezd z dálnice Praha-Plzeň na 34. kilometru (sjezd na Žebrák), projet obcí Žebrák a dále přes obce Točník a Březovou.
Soupisky
Stáhněte si prosím soupisky na závod štafet a družstev a vyplněné je zašlete na e-mail Zdeňka Přečka
Soutěž ještě pokračuje
Kvůli soutěži s pivovarem Krušovice o sud piva jsme prodloužili termín přihlášek do neděle 19. září. Stále se ještě můžete hlásit a zvýšit tak šance na výhru. Průběžné pořadí sledujte na stránkách Zdeňka Přečka.
Zpráva ze závodního prostoru
O víkendu jsme při probíhání otestovali finální verze tratí, odstranili neférové farsty a v lese objevili pár nových pasek. Před 14-ti dny tam ještě nebyly...
Shromaždiště dostává alespoň na papíře svoji konečnou podobu. Doufejme jen, že počasí o prvním říjnovém víkendu bude přívětivější než v neděli.
Bohužel jsme od domorodců slyšeli také o orienťácích, kterým fair-play moc neříká a v prostoru trénují. Třeba ale nebude Spravedlnost slepá a těmto snaživcům přidá nějakou tu minutku v podobě kufru mezi buližníky.
Mediální partner
Mediálním partnerem se stal Český rozhlas REGION. Připraven je půlhodinový pořad ve středu 29. září od 11hod a také 2-3 vstupy přímo z mistrovského víkendu.
Tréninková mapa
Pro zájemnce vystavujeme mapku tréninkového prostoru v okolí centra závodu.
Zasoutěžte si s námi a pivovarem Krušovice...
... oddíl, který přihlásí na nedělní MČR nejvíce družstev, získá SUD PIVA!!

Podmínky soutěže:
Oddíl, který přihlásí a uhradí startovné za nejvíce družstev (bez rozdílu kategorií) vyhrává 50l sud krušovického 100 světlého piva. Předání ceny vítěznému oddílu se uskuteční před startem sobotního MČR štafet. Prázdný (popř. poloprázdný) sud vrátí oddíl pořadateli nejpozději při nedělním vyhlášení výsledků :-), popř. uhradí částku rovnou záloze za sud.
Informace k ubytování
V rozpise nabízené ubytování má ve skutečnosti následující podobu. Ubytování na karimatce ve spacáku bude realizováno v ZŠ Žebrák (10km od shromaždiště) a 2.ZŠ Beroun (25km od shromaždiště). V místě ubytování je dostatečné množství restaurací a občerstvoven. Ubytování na postelích v rekreačním středisku Zbiroh Na Hlavatici (8km od shromaždiště) nabízí: 1) Nevytápěné čtyřlůžkové chatky s povlečením (120,- Kč/168 volných míst) 2) Vytápěné třílůžkové pokoje s povlečením (160,- Kč/39 míst). Jelikož v místě ubytování na postelích není žádná restaurace nabízíme možnost objednat si společnou večeři á 70,-Kč a snídani á 50,- Kč. Veškeré požadavky na ubytování či objednávku věčeře/snídaně směřujte do 16. 9. 2004 na Zdeňka Přečka
Rozpis závodu
Na stránkách je vystaven rozpis závodu. A zde je také možno si ho stáhnout ve formátu pdf, rtf a nebo doc.
Informace o pořadatelských přípravách
1/3 závodního prostoru je už zmapovaná - koncepty tratí připraveny - hlavním partnerem závodu je firma Coca-Cola - všechny smlouvy a povolení vyřízeny - dolaďují se vychytávky typu, obří stan pivovaru Krušovice, dětský koutek v režii firmy Outdoor solution, focení a tisk fotek závodníků v místě závodu, pořádný sound, traktor na vytahování aut utopených v bahně na parkovišti apod. - v lese je plno klíšťat - připravujeme vyhlášení soutěže o sud piva pro oddíl s největším počtem přihlášených družstev!!!
Vítáme Vás
Vítáme Vás na stránkách Mistrovství ČR 2004 v orientačním běhu štafet a družstev, které se uskuteční na podzim (2.-3. října) roku 2004 v křivoklátských lesích, poblíž hradů Točník a Žebrák. Pořadatelem závodu je OK Sparta Praha, oddíl orientačního běhu.

I když do "ostrého startu" závodu zbývá ještě více než rok, jeho příprava běží už několik měsíců. A její stav ke dnešnímu dni? Byla ukončena jednání s majiteli lesů a luk na kterých Mistrovství proběhne. Pokračují jednání s partnery, sponzory a dodavateli; mapaři si brousí tužky, stavitelé pracují na koncepcích tratí, grafici dolaďují web, "vyjednávači" jednají o ubytování pro závodníky, pracuje se na doprovodných akcích. Zkrátka: příprava je už nyní v plném proudu a my uděláme všechno proto, aby celá akce byla skutečným vyvrcholením týmových soutěží v sezóně 2004.

 
Mediální partner:

Region Český Rozhlas


Hlavní sponzoři:

Coca-cola

Pivovar Krušovice

Mazda

Appu

DC Computers

DTG

Panasonic

Továrna

Top servis

Outdoor solutions

Racom

Starlife

Českomoravský beton

Battery

DVAudio

Další partneři